Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal
Ny

Juliette has a gun Juliette Has A Gun Miami Shake (7,5 ml)

Gratis rådgivning - kontakt vores eksperter >

Fri fragt over 399 kr Autoriseret forhandler

Mærket "Great Deal" betyder, at du som kunde kan være sikker på at få en fair pris. Great Deal er nøje udvalgte produkter, som vi løbende sammenligner med autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde de mest attraktive priser.

Med sin gourmandduft af vilde jordbær, der hviler på en seng af fyldige, cremede noter og forførende vanilje, er Miami Shake den ultimative duftoplevelse at forkæle sig med. Legesyg, overdådig og lunefuld – denne duft indfanger Miami-ånden, hvor "for meget" er en kunst, og livet skal nydes i fulde drag. En følelse af livsglæde, lige så vanedannende som sukker.

Læs mereLæs mindre
Størrelse: 7,5 ml
Information

Sprøjtes direkte på pulspunkter (hals, indvendigt i håndled og albuer) og lad tørre uden at gnide for at opnå maksimal varighed. Kun til udvortes brug.

Brug
Alcohol Denat(77%)., Parfum (Fragrance), Aqua (Water/Eau), Benzyl Salicylate, Hexamethylindanopyran, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Ethylhexyl Salicylate, Linalyl Acetate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Benzoate, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Vanillin, Benzaldehyde, Eugenol, Rose ketones, Isoeugenol, Methyl Salicylate, Linalool, Cinnamal
Ingredienser
Artnr: B096067
Fra vores Magazine
Andre købte også
100 ml 50 ml
Juliette has a gun
269 kr
100 ml 50 ml
Juliette has a gun
269 kr
Gave
Cacao Intense Autumn Red
235 kr
Anastasia Beverly Hills
153 kr Vejl. pris 235 kr (-35%)
Selling fast
240 kr Vejl. pris 325 kr (-26%)
Great Deal
250ml 500ml
Dermalogica
100 kr Vejl. pris 125 kr (-20%)
Luk
>